Yhteystiedot

Kyrötekniikka Oy 
Sahantie 15 
21800 Kyrö 
Puh. 02-7215610 

y-tunnus 2467121-2

Uskomme, että Kyrötekniikan räätälöidystä tuotevalikoimasta löytyy ratkaisu yrityksenne nykyiseen tai tulevaan energian tuottamiseen. 

Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne. 

Myynti & Tuotanto: 
Juha Toriseva 
040 8286 591 
juha.toriseva@kyrotekniikka.fi 

Johto & Myynti
Juha Eskola
050 0780 112
juha.eskola@kyrotekniikka.fi

Huolto & asennukset:  
Mika Hackspik 
040 6893 344 
mika.hackspik@gmail.com

Suunnittelu & Alihankinta:  
Kalle Rahkasuo 
044 0860 192 
kalle.rahkasuo@kyrotekniikka.fi 

Jussi-Pekka Mattila 
044 5001 205
jussi.mattila@kyrotekniikka.fi 

Varaosat & työnjohto:  
Timo Konttori 
044 0860 194 
timo.konttori@kyrotekniikka.fi

Assistentti:
Sinimarja Mäkelä
sinimarja.makela@kyrotekniikka.fi

Yhteyslomake

Kyrötekniikka Oy | Sahantie 15 | 21800 Kyrö | Puh. 02-7215610  | etunimi.sukunimi@kyrotekniikka.fi
(c)2018, All Rights Reserved